UAH
Компактні адсорбційні осушувачі dc 12-133 - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133
  • Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133
  • Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133

Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133

В наличии
Доставка:
Описание

Внаслідок мінімальної втрати тиску і незначної потреби в регенераційному повітрі скорочуються експлуатаційні витрати і витрати на технічне обслуговування, знижується навантаження, потрібно менше адсорбенту і фільтри меншого типорозміру. Енергозберігаючу продуктивність забезпечують блоки управління ECO Control basic і ECO Control (опція). На вибір можлива поставка в корпусі для установки на вулиці.

  Надійне осушення до -70 °C
Завдяки оптимальній і економічній конфігурації адсорбційні осушувачі серії DC компанії KAESER KOMPRESSOREN надійно забезпечують досягнення низьких значеннь точки роси в складних експлуатаційних умовах і при безперервному режимі роботи. Цьому сприяє велика кількість високоякісного засобу осушення SIGMA Dry, висока ступінь насичення якого використовується тільки частково. Тобто, потрібна мінімальна кількість продувочного повітря для регенерації. Крім того, навантаження тривалих робочих циклів, зменшують серійно встановлені попередній фільтр і фільтр додаткового очищення, які оптимально підібрані для спільної роботи.
Засіб осушення з активованого оксиду алюмінію, з високим ступенем поглинання і прекрасною здатністю до регенерування, забезпечує низьке значення точки роси з мінімальними втратами тиску. Цей водостійкий і механічно міцний засіб розрахований на тривалий термін служби. Спеціально узгоджений розмір гранул дозволяє оптимальне функціонування розподільника і сітчастого дна.
Информация актуальна: 27.03.2018
Способы доставки

Подробнее

Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133 от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!