UAH
Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії classic - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії CLASSIC
  • Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії CLASSIC

Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії CLASSIC

В наличии
Доставка:
Описание
Серія Classic
Усмоктуваний обсяг 210 - 460 л /хв
Тиск 10 бар

Компресори серії CLASSIC: лідери у класі ціна - якість

Стандартизовані вузли і випуск поширених моделей обумовлюють чудове співвідношення ціна-якість для серії CLASSIC.
Кожен компресор серії CLASSIC оснащується ексклюзивним компресорним блоком виробництва KAESER, який гарантує оптимальну надійність і тривалий термін служби.
Всі компресорні компоненти розроблені для максимальної довговічності - виробництво, монтаж і випробовування компресорів серії CLASSIC відбувається у виробничих цехах головного заводу, розташованого в м. Кобург, Німеччина.


Компресор KAESER

Компресорний блок виробляється в Німеччині на головному заводі в м. Кобург. Деталі шатунно-поршневої групи і підшипники відрізняються особливою міцністю. Це гарантує якість і надійність.Клапани з високоякісної нержавіючої сталі

Хід пелюсток корозійно-стійкого клапана обмежено тепловідводною пластиною. Вона забезпечує герметичність при закритті клапана і гарантує тривалий термін служби.


Високоякісна змащувальна рідина

Всі компресори для невеликих підприємств і майстерень заправляються спеціальною температуростійкою високоякісною змащувальною рідиною. Завдяки цьому на клапанах не утворюється масляний нагар, а інтервал заміни збільшується вдвічі і становить приблизно 1000 робочих годин (або кожні 2 роки).


Точність виготовлення

Високій рівень майстерності робітників, сучасна технологія виробництва в поєднанні з більш ніж 80-річним досвідом роботи в області точного машинобудування, гарантують високій стандарт якості KAESER.


Висока точність зборки

Точність стоїть на першому місці не тільки при виготовленні компресорних блоків, але і при кінцевій збірці компресорних установок.

Информация актуальна: 27.03.2018
Способы доставки

Подробнее

Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії CLASSIC от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії CLASSIC со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!