UAH
Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії premium - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії Premium
  • Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії Premium
  • Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії Premium

Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії Premium

В наличии
Доставка:
Описание
Серія Premium
Усмоктуваний обсяг: 130 - 660 л/хв
Тиск: 10 - 25 бар

Компресор PREMIUM - єдиний у своєму роді майстер

Всі компресори серії Premium оснащуються компресорними блоками, які невибагливі в технічному обслуговуванні. В компресорах серії Premium compact нової конструкції, потужністю до 1,5 кВт, двигун і компресорний блок утворюють єдине ціле. Виготовлення, зборка і випробування компресорних блоків здійснюється у виробничих цехах головного заводу, розташованого в м. Кобург. Провідні німецькі компанії виробляють спеціально для KAESER KOMPRESSOREN високоякісні ресивери та електричні двигуни.


Точність виготовлення
Високій рівень майстерності робітників, сучасна технологія виробництва в поєднанні з більш ніж 80-річним досвідом роботи в області точного машинобудування, гарантують високій стандарт якості KAESER.
Висока точність зборки
Точність стоїть на першому місці не тільки при виготовленні компресорних блоків, але і при кінцевій збірці компресорних установок.

Якісний компресорний блок

Блоки виробляються з високоякісних матеріалів і піддаються суворому контролю. Кожен ретельно оброблений і зібраний компресорний блок KAESER забезпечує найвищу продуктивність, ефективність і довговічність.


Клапани з високоякісної нержавіючої сталі
Хід пелюсток корозійно-стійкого клапана обмежено тепловідводною пластиною. Вона забезпечує герметичність при закритті клапана і гарантує тривалий термін служби.
Високоякісна змащувальна рідина
Всі компресори для невеликих підприємств і майстерень заправляються спеціальною температуростійкою високоякісною змащувальною рідиною. Завдяки цьому на клапанах не утворюється масляний нагар, а інтервал заміни збільшується вдвічі і становить приблизно 1000 робочих годин (або кожні 2 роки).
Информация актуальна: 27.03.2018
Способы доставки

Подробнее

Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії Premium от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Компресори для невеликих виробництв і майстерень серії Premium со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!