UAH
Повітродувки compact – значна економія места - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Повітродувки Compact – значна економія места
  • Повітродувки Compact – значна економія места
  • Повітродувки Compact – значна економія места

Повітродувки Compact – значна економія места

В наличии
Доставка:
Описание

Серія "COMPACT"
Продуктивність: 1,5 - 93 м³/хв
Надлишковий тиск 1000 мбар
Вакуум до 500 мбар

  Продумана конструкція установок Compact дозволяє здійснювати технічне обслуговування і ремонт спереду або зверху. Тому повітродувки серії Compact можуть встановлюватися безпосередньо одна до одної, так як всі компоненти знаходяться всередині. Всі трубопроводи та охолоджуючі вентиляційні отвори розташовані на задній панелі повітродувки, що робить установку один до одної ще простіше.
Легкий доступ до технічного обслуговування з передньої сторони

- Індикація натягу клинових ременів (двохсекційний захист ременя у великих установках )
- Контроль заміни фільтра на вході
- Клемна колодка для підключення двигуна
- Патрубки для зливу і заливки масла, контроль рівня масла


Трилопатевий роторний блок OMEGA повітродувки компанії KAESER

Тиск до 1000 мбар (надл.), кінцева температура стиснення до 155 °C, широкий діапазон регулювання частоти обертання, клас точності балансування роторів такий же як у турбінних роторів - Q 2.5, тривалий термін служби і мінімальні витрати на технічне обслуговування.


Автоматичний натяг ременів

Оптимальний натяг ременів забезпечує максимальний ККД і їх тривалий термін служби, веде до зниження витрат на технічне обслуговування і електроенергію.


Контроль рівня масла

Великі оглядові вічка забезпечують швидкий візуальний контроль рівня масла.


Сенсорне обладнання

Численні сенсори і датчики контролю тиску, температури, кількості обертів, рівня масла і забрудненості фильтрів забезпечують надійну експлуатацію і дозволяють здійснювати дистанційний контрольта візуалізацію робочого стану.


SIGMA CONTROL 2

SIGMA CONTROL 2 ефективно управляє і контролює роботу повітродувок. Дисплей і RFID-пристрій спрощують зв'зок і підвищують безепеку. Різні роз'єми забезпечують гнучкість при підключенні польових шин. Роз'м SD-карти полегшує оновлення програмного забезпечення.Низькі експлуатаційні витрати

Витрати на споживання електроенергії за час експлуатації будь-якої повітродувочної системи складають набагато більше витрат на інвестиції в обладнання. Кожна повітродувка KAESER оснащується високоефективним блоком з роторами з профілем OMEGA енергоефективними електродвигунами класу IE3 для забезпечення максимальної економії енергії і видатної продуктивності системи.


  Забір повітря

Повітря для нагнітання і охолодження двигуна всмоктується ззовні поза меж звукоізоляційного кожуха з більш прохолодного навколишнього середовища. Це дозволяє поліпшити не тільки охолодження двигуна і підшипників, але й сприяє збільшенню потоку повітря (Нм³) при тій же приводній потужності двигуна і низькій питомій потужності.

Низький рівень шуму і вібрації

Мета заходів зі зниження шумів, які виробляють повітродувки KAESER, є не тільки зниження шумів самої машини, але і шумів повітряного потоку, виникнення якого можливе в підключених труюопроводах. Трилопатеві роторні повітродувки COMPACT знижують пульсації повітряного потоку, а залишковий шум поглинається абсорбційним глушником, виробленим з термостійкого поліестеру вовни фірми Trevira


Зовнішня установка

Монтаж повітродувок компанії KAESER на вулиці є досить простим і недорогим. Спеціально розроблений захисний козирок від опадів і решітчасті екрани для захисту від птахів забезпечують нормальну роботу повітродувки, а також знижують рівень шуму.

Информация актуальна: 27.03.2018
Способы доставки

Подробнее

Повітродувки Compact – значна економія места от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Повітродувки Compact – значна економія места со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!