UAH
Повітродувки omega - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Повітродувки OMEGA
  • Повітродувки OMEGA
  • Повітродувки OMEGA

Повітродувки OMEGA

В наличии
Доставка:
Описание

Серія OMEGA
Продуктивність: 0,59 - 159 м³/хв
Надлишковий тиск до 1000 мбар
Вакуум до 500 мбар


Для шліфування профілю роторів і шестерень використовуються найсучасніші обробні верстати з ЧПК, які дозволяють забезпечити точність до однієї тисячної частки міліметра. Мінімальний зазор між вершинами ротора і корпусом повітродувки забезпечує дуже високій об'ємний ККД завдяки незначному зворотному потоку повітря, що також дозволяє знизити швидкість обертання роторів. Мінімальний нагрів блоку дозволяє досягти кінцевої температури стискання до + 160°C. З метою підтримки постійно високої якості, всі блоки і ротори проходять контроль на відповідність допускам.
Зносостійке ущільнення

Стандартно використовуються добре зарекомендовані лабіринтні кільцеві ущільнення з каналами для скидання тиску між камерою стиснення і масляною камерою.


Підшипники великого розміру

Циліндричні роликові підшипники, на відміну від упорних кулькових підшипників, не схильні до пружньої деформації і на 100 % поглинають постійно діючі змінні радіальні навантаження на ротор. Тому при однаковому навантаженні термін їх служби приблизно в десять разів більше.


Точність синхронізації

Прямозубі синхронізуючі шестерні, з найвищою якістю зачеплення зубів (5f 21) і мінімальним зазором між бічними поверхнями, являються важливим фактором герметичності блоку, що сприяє підвищенню об'ємного ККД.Ротори з ущільнювальною кромкою

Кромка на вершині евольвенти ротора підвищує стійкість блоку повітродувки до впливу забруднень всмоктуваного повітря і температурних перевантажень.


Міцний корпус

Ребра жорсткості суцільнолитого корпусу забезпечують високу стабільність і найбільш оптимальний відвід тепла.


Оптимальне змащування

Встановлені на кінцях валу спеціальні шайби забезпечують рівномірне змащування підшипників і шестерень.

Информация актуальна: 27.03.2018
Способы доставки

Подробнее

Повітродувки OMEGA от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Повітродувки OMEGA со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!