UAH
Великі адсорбційні осушувачі dc 169-1545 - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545
  • Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545
  • Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545

Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545

В наличии
Доставка:
Описание

Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545

  Великі адсорбційні осушувачі відкритої конструкції призначені для роботи з максимальним тиском до 10 бар (надл.), за запитом доступні осушувачі з максимальним робочим тиском до 16 бар (надл.). Вони не менш надійні і економічні від своїх компактних моделей. Модульна конструкція полегшує транспортування і монтаж, гарну доступність до всіх вузлів, спрощує проведення профілактичних робіт і технічне обслуговування.  

Надійне осушення до -70 °C
Завдяки оптимальній і економічній конфігурації адсорбційні осушувачі серії DC компанії KAESER KOMPRESSOREN надійно забезпечують досягнення низьких значеннь точки роси в складних експлуатаційних умовах і при безперервному режимі роботи. Цьому сприяє велика кількість високоякісного засобу осушення SIGMA Dry, висока ступінь насичення якого використовується тільки частково. Тобто, потрібна мінімальна кількість продувочного повітря для регенерації. Крім того, навантаження тривалих робочих циклів, зменшують серійно встановлені попередній фільтр і фільтр додаткового очищення, які оптимально підібрані для спільної роботи.

 

Засіб осушення з активованого оксиду алюмінію, з високим ступенем поглинання і прекрасною здатністю до регенерування, забезпечує низьке значення точки роси з мінімальними втратами тиску. Цей водостійкий і механічно міцний засіб розрахований на тривалий термін служби. Спеціально узгоджений розмір гранул дозволяє оптимальне функціонування розподільника і сітчастого дна.

Информация актуальна: 27.12.2018
Способы доставки

Подробнее

Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545 от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet