UAH
Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором mobilair m 27 – m 122 - ТОММЕК, ЧП Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
ТОММЕК, ЧП
+38 (032) 261-30-71
Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором MOBILAIR M 27 – M 122
  • Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором MOBILAIR M 27 – M 122
  • Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором MOBILAIR M 27 – M 122

Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором MOBILAIR M 27 – M 122

В наличии
Доставка:
Описание
Продуктивність: 1,9 - 11,1 м³/хв
(65 - 390 cfm)
Тиск: 7 - 14 бар
(100 - 200 psi)

Пересувні компресори серії MOBILAIR в цьому модельному ряді забезпечують виняткову універсальність. Залежно від поставленого завдання, підбирається компресор, який точно задовольняє потребам з продуктивності і якості стисненого повітря, а також вироблюваної електроенергії. На вибір доступні: компоненти системи підготовки стисненого повітря, синхронний генератор, оцинковані шасі з інерційним гальмом накату і регульованим або нерегульованим по висоті дишлом, стаціонарне виконання на санчатах або ніжках.
Детальніше про шасі...

Опція - генератор

Опціонально можлива поставка пересувного компресора з генератором, крім моделей M 70 і M 122.
Безщіткові генератори не потребують обслуговування і, залежно від енергоспоспоживання, можуть перемикатися з безперервної роботи в енергозберігаючий режим включення.
Детальніше про генератор...Охолоджене і чисте стиснене повітря

Стиснене повітря охолоджується до температури більшої від навколишнього середовища на 7 °C. Радіатор охолодження встановлений під нахилом для поліпшення відводу конденсату в глушник, де він випаровується під дією гарячих вихлопних газів. Це надійно запобігає замерзанню зимою.
Для досягнення необхідної якості стисненого повітря, після радіатора і циклонного сепаратора встановлюються компоненти підготовки стисненого повітря (наприклад, комбінація фільтрів для очищення бетону ZTV-SIB). Індикатор різниці тисків точно відображає стан фільтра.
Детальніше про підготовку стисненого повітря...Sigma Profil

Всі гвинтові компресорні блоки KAESER оснащуються енергозберігаючими роторами SIGMA PROFIL. Якісне виготовлення та точне позиціонування роликових підшипників гарантують довговічність і високу надійність блоку.

Информация актуальна: 27.12.2018
Способы доставки

Подробнее

Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором MOBILAIR M 27 – M 122 от компании ТОММЕК, ЧП, Львове (Украина). Купить Високопродуктивні універсали з системою підготовки стисненого повітря і генератором MOBILAIR M 27 – M 122 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet